12
فروردین

چگونه عمر مفیدتلویزیون خود را بالا ببریم

محافظ صفحه نمایش‌های وروان، برای محافظت از صفحه تلویزیون در تمام سایزها موجود و قابل استفاده می‌باشد. در حال حاضر محافظ صفحه وروان از نمایشگر صفحه ۳۲ اینچی تا ۷۸ اینچی را پشتیبانی می‌کند. در این تصویر ۴ نمایشگر ۵۵ اینچی را مشاهده می کنید که با پایه دیواری به گوشه‌های دیوار نصب شده‌اند. این نمایشگرها با پنل‌های سه طرفه نصب شده و در کنار هرکدام ۴ خنک‌کننده برای عبور بهینه هوا و جلوگیری از بیش از حد داغ شدن نمایشگرها وجود دارد. ساختار پایه دیواری باعث شده بتوان براحتی برق . کابل موردنظر را به آن وصل کرد.

بست پایه دیواری برای تلویزیون در چه سایزی موجود است؟

برای نصب تلویزیون با استفاده از پایه دیواری مهم نیست تلویزیون شما چه برند و یا چه سایزی است. وروان کالا برای هر مدل تلویزیون پایه دیواری مناسب را دارد. حتی وزن تلویزیون نیز مانعی برای نصب تلویزیون روی دیوار نیست. تنها کافی‌ست دیوار ظرفیت تحمل را داشته و پایه دیواری نیز به درستی نصب گردد.

 

انعکاس نور

تابش و انعکاس نور به سطح صاف پلاستیکی می‌تواند مشکل بزرگی باشد. چرا که در این‌صورت نمی‌توان صفحه تلویزیون را به درستی دید. شما می‌توانید با استفاده از محافظ تلویزیون این مشکل را برطرف کنید و از انعکاس نور در صفحه تلویزیون جلوگیری کنید. علاوه بر این مسأله حتما توجه داشته باشید که تلویزیون را در جای مناسبی نصب کنید.

ارسال محصولات وروان برای تهران رایگان است و ارسال برای شهرستان نیز با پست دو الی پنج روز زمان می‌برد.

وروان کالا فروشگاه جامعی برای انواع لوازم جانبی از میز ال سی دی تا انواع کابل‌های مورد نیاز شماست. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و کارشناسان ما تماس گرفته و یا از مطالب متنوع و مفید وبلاگ استفاده نمایید.