01
فروردین

محافظ صفحه و تحولی در کشاورزی

با شروع فصل بهار کشاورزان شروع به کار می‌کنند و زمین‌های خود را برای پرورش محصول بیدار و آماده می‌کنند. آمارهای نشان می‌دهد بیش از ۱۶ میلیون هکتار زمین کشاورزی در ایران وجود دارد که بیش از ۴ میلیون بهره‌دار نیز از آنها استفاده می‌کنند. بیش از نود درصد آنها نیز توسط خانواده‌های کشاورز در روستاها اداره می‌شود.
امروزه بیش از پیش کشاورزان به دنبال تکنولوژی‌های روز برای هرچه بیشتر کردن بهره‌وری از مزارع هستند. چه وسیله نقلیه مورد استفاده شما تراکتور باشد، یا کمباین یا هر ماشین سنگین دیگری به یک GPS و مسیریاب احتیاج دارید تا بذرپاشی، و به عمل آوردن زمین به درستی انجام گیرد.
امروزه کشاورزان شاید بدون استفاده از مسیریاب‌های سراسری قادر نباشند به خوبی آب و هوای مناطق مختلف را بررسی کنند یا از شرایط جوی و زمینی منطقه‌ای خاص مطلع شوند. اگرچه هنگامی که آفتاب شدید باشد نور آن روی صفحه نمایشگر انعکاس دارد و برای دیدن صفحه مشکل ایجاد می‌کند.

بودن در ماشینی که تمام اطراف آن پنجره و شیشه پوشیده شده است شاید به سختی بتوان جلوی انعکاس نور در نمایشگر را گرفت. گاهی حتی در سایه نیز باید از عینک آفتابی استفاده کرد تا بتوان صفحه را دید.
اما یک راه ساده و مقرون‌به‌صرفه برای حل این مشکل وجود دارد. شما می‌توانید با نصب یک محافظ صفحه تلویزیون جلوی انعکاس نور روی صفحه را بگیرید. برای این‌کار دیگر نیازی به پوشاندن اطراف صفحه و یا پوشاندن پنجره و تغییر مسیر اجباری برای کم کردن نور آفتاب ندارید. علاوه‌براین محافظ صفحه وروان مشکلی برای صفحات لمسی بوجود نمی‌آورد و شما می‌توانید با خیال راحت از آن‌ها برای تاچ‌اسکرین‌ها نیز بهره ببرید.

یکی دیگر از نقاط قوت محافظ صفحه جلوگیری از خراش برداشتن و آسیب دیدن نمایشگر است. این محافظ صفحه‌ها برای نمایشگرهای GPSی که ممکن است در محیط‌هایی قرار گیرند که آسیب ببینند مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محافظ‌ها برای هر سایز صفحه‌ای در دسترس هستند و نصب آن‌ها بسیار راحت است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محافظ و یا میز تلویزیون و یا سفارش محصول مورد نظر خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده شنیدن صدای گرم شما و پاسخگویی به سوالات شما هستند.