27
اسفند

بالابردن دوچندان کارایی تلویزیون: ویژگی‌های محافظ صفحه

هیچ گارانتی‌ای تلویزیون شما را در برابر خرابی‌ها تصادفی ضمانت نمی‌کند. درواقع نمایشگر تلویزیون گران‌قیمت و باارزش شما شامل هیچ‌گونه گارانتی در قبال آسیب فیزیکی نمی‌شود. تصور کنید صفحه تلویزیون شما در اثر برخورد شئ‌ای آسیب ببیند چه اتفاقی خواهد افتاد.
مسلما نمی‌توانید جلوی بازی کردن بچه‌ها را در خانه بگیرید. وقتی که در حال بازی کردن هستند ممکن است اسباب‌بازی، کنترل تلویزیون و یا تلفن همراه را به سمت تلویزیون پرتاب کنند. این حرکت ممکن است تلویزیون شما را بطور کامل از کار بیاندازد. همچنین گاهی ممکن است از تلویزیون به عنوان تخته سیاه استفاده کنند و روی ان با ماژیک یا مداد و خودکار بنویسند. محافظ صفحه تلویزیون پوششی شفاف است که به نمایشگر تلویزیون یا مانیتور نصب می‌شود و از صفحه شکننده و آسیب‌پذیر آن در برابر ضربه محافظت می‌کند.

 

محافظت در برابر اشعه UV

بچه‌ها اغلب عادت دارند که خیلی نزدیک به تلویزیون بنشینند و از فاصله نزدیک تلویزیون تماشا کنند و یا بازی ویدئویی انجام دهند. و این ممکن است روی بینایی آنها تأثیر منفی بگذارد. محافظ تلویزیون با فیلتر اشعه UV، از خسته شدن چشم جلوگیری می‌کند.
کیفیت تصویر بالاتر
این محافظ‌ها با بالا بردن کنتراست و تصویر در نمایشگر LCD و یا LED کیفیت تصویر خروجی را به نمایش می‌گذارد.

 

محافظی نامرئی

بخاطر طراحی خاص و ویژه آن به هیچ‌عنوان لبه‌های آن از تلویزیون دیده نمی‌شود. محافظ صفحه وروان بهترین انتخاب برای حفظ جلوه تلویزیون شماست. این محافظ به هیچ عنوان به ظاهر تلویزیون شما صدمه نمی‌زند.

 

تمیز کردن آسان

محافظ صفحه تلویزیون را می‌توان به اسانی با آب و یک دستمال نخی مرطوب کاملا پاک نمود و دوباره نصب کرد.

 

محافظت تلویزیون در برابر آلودگی و گرد و غبار

با استفاده از محافظ تلویزیون از خراش برداشتن، ماندن اثر انگشت و کثیف شدن نمایشگر بر اثر گرد و غبار جلوگیری کنید.

 

نصب آسان

برای نصب محافظ صفحه به هیچ ابزاری نیاز ندارید و تنها لازم است چند دقیقه وقت بگذارید. کافی است پس از تهیه محافظ آن را روی تلویزیون خود قرار دهید. برای مشاهده نصب محافظ صفحه تلویزیون کلیک کنید.

 

فیت شدن روی نمایشگر

وروان کالا برای هر تلویزیون و سایز نمایشگری محافظ صفحه ویژه ای دارد. اگر در این باره سوالی دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.