23
بهمن

مرتب کردن سیم‌ها اسپیکر تلویزیون

زندگی در فضاها و مکان‌هایی با ابعاد و اشکال مختلف، فرصت‌هایی منحصربه‌فرد برای طراحی دکوراسیون خلاقانه بوجود می‌آورد. اما اگر بخواهید همه چیز ایده‌آل باشد و در اتاق اسپیکر تلویزیون نیز قرار دهید ممکن است با چالش‌هایی مواجه شوید. اگر می‌خواهید سیستم تصویری‌تان عملکرد خوبی داشته باشد چینش تجهیزات و مبلمان اهمیت زیادی پیدا می‌کند. اگر قصد دارید یک سیستم کامل و قوی صوتی و تصویری داشته باشید قطعا باید سیم‌های زیادی را در کف اتاقتان عبور دهید.

مطمئنا ما تمایل داریم که سیم‌ها را از جلوی چشم پنهان کنیم اما این کار شاید همیشه به سادگی قابل انجام نباشد. گاهی اوقات لازم است شما ترفندهایی را به کار برید تا سیم‌ها را بخوبی در اتاق بپوشانید.

قبل از این که دست به کار شوید از قطع بودن اتصال برقی تمام دستگاه‌ها اطمینان حاصل کنید هر چیزی را سر جای خود قرار دهید. حتما مقدار سیم اضافه داشته باشید که در صورت لزوم بتوانید سیمی اضافه کنید. ابزار مورد نیاز شما عبارتند از: سیم‌چین، متر یا خط‌کش، انبردست، سیم لخت کن و ستون یاب. و این که در صورتی که در خانه خود مستأجر هستید حتما از صاحب‌خانه خود برای ایجاد تغییر در دیوار و ستون‌ها اجازه بگیرید.