29
دی

تجربه‌ای متفاوت در تماشای تلویزیون

مسلما برای لذت بردن از اوقات فراغت کارهای زیادی می‌شود کرد. یکی از این راه‌ها این است که تصمیم بگیرید در خانه بمانید و در کنار دوستان و عزیزانتان از تماشای تلویزیون لذت ببرید. اما قطعا برای شما مهم است که تلویزیون شما تصویر باکیفیتی را نمایش دهد. بسیاری از تلویزیون‌ها تصویر به دلیل شیشه‌ای و مات نبود نمایشگر نور و تصویر اشیا اطراف تلویزیون را در خود منعکس می‌کند.

وروان کالا برای این مشکل شما راه‌حلی ساده و مطمئن را ارائه می‌کند که به وسیله آن می‌توانید از شر نور انعکاس یافته در صفحه نمایش خود خلاص شوید. شما می‌توانید با استفاده از محافظ صفحه نمایش اثر انعکاس نور در صفحه را از بین ببرید و تصویر را از هر زاویه‌ای بدون وجود انعکاس نور ببینید.

علاوه‌براین نصب محافظ صفحه روی تلویزیون بسیار ساده و آسان است و شما می‌توانید با استفاده از این راهنما به راحتی آن را روی صفحه تلویزیون خود نصب کنید. علاوه بر این درآوردن ان بسیار راحت است و برای تمیز کردن و یا جابجایی آن هیچ زحمتی برای شما نخواهد داشت.

شما برای هرگونه صفحه تلویزیون (ال سی دی، پلاسما، ال ای دی) و با هر سایزی می‌توانید محافظ مناسب خود را تهیه کنید. اما برای برخی تلویزیون‌های با امکان نمایش سه‌بعدی ممکن است به خوبی عمل نکند. در حالت نمایش سه بعدی ممکن است تصویر مناسب و دلخواه را نشان ندهد. شما می‌توانید لیست محصولات ما را از اینجا مشاهده کنید.

اگر سایز موردنظرتان را اینجا پیدا نکردید طول و عرض تلویزیونتان را اندازه بگیرید و با ما تماس بگیرید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن  محصول مورد نظر شما را تهیه و برای شما ارسال خواهیم کرد.