26
آذر

راه حلی نو و آسان برای بالا بردن عمر مفید تلویزیون شما

تلویزیون ال سی دی و یا ال ای دی شما جزو گران‌قیمت‌ترین اشیا منزل شما هستند. یکی از مهمترین اثاثیه در خانه که به اتاق شما جلوه می‌بخشد. بنابراین هرگونه آسیبی به آن برسد ممکن است خسارت زیادی روی دست شما بگذارد. به همین خاطر می‌توان با قطعیت گفت که حفاظت از تلویزیون مهم و لازم است. شما می‌توانید با استفاده از محافظ صفحه تلویزیون با یک تیر چند نشان بزنید: چرا که این محافظ‌ها علاوه بر کاهش اثر تابش نور در صفحه تلویزیون، باعث برجای نماندن گرد و غبار و لک و اثر انگشت می‌شود و همچنین از تلویزیون شما در برابر ضربه محافظت می‌کند.

 

محافظت در برابر ضربه

تلویزیون‌های ال سی دی و ال ای دی هرروزه محبوب‌تر از قبل می‌شوند و دیگر در هر خانه‌ای می‌توان یکی از آنها را دید. از طرفی این تلویزیون‌ها بسیار آسیب‌پذیر هستند و ممکن است حتی فشار کوچکی باعث خراب شدن صفحه نمایش گردد. به خصوص در خانه‌هایی که کودک و یا حیوان خانگی باشد. وروان کالا با محصولات محافظ صفحه خود به شما این امکان را می‌دهد تا با صرف هزینه‌ای بسیار کم، از کالای گرانبهای خود محافظت کرده و از آن لذت بیشتری ببرید.

همچنین در مناطقی با آب و هوای شرجی و مرطوب دیده شده که نقاط و پیکسل‌های تلویزیون بیشتر در معرض خطر قرار دارند و به همین خاطر برای افرادی که در آب و هوای مرطوب زندگی می‌کنند می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

کاهش‌دهنده انعکاس نور در صفحه

این محافظ‌های برای افرادی که تلویزیون خود را در ارتفاع و روی پایه دیواری تلویزیون نصب کرده‌اند بیشتر به کار می‌آید، چراکه وقتی تلویزیون در ارتفاع قرار دارد انعکاس نور روی آن ممکن است بیشتر باشد و کیفیت تصویر دریافتی شما کم باشد. شما با استفاده از این محافظ صفحه‌ها علاوه بر محافظت از چشم خود کیفیت تصویر بهتری دریافت می‌کنید.

 

وروان کالا برای تولید محافظ صفحه‌های خود فناوری روز را به کار می‌گیرد تا با کم کردن آسیب ضربه، گرد و غبار و نور آفتاب علاوه بر چشمان شما از صفحه تلویزیون محافظت کرده و عمر مفید آن را بالا ببرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن‌های پایین صفحه تماس بگیرید.