20
آذر

جانی دوباره به تلویزیون خود ببخشید

تنها چند ماه دیگر به شروع رقابت‌های جام جهانی قوتبال باقی نمانده و صددرصد شما نیز مانند بسیار از افراد به دنبال تماشای این مسابقات با کیفیتی عالی هستید. کیفیت نمایشگرهای تلویزیون روز به روز رو به پیشرفت و بهبود است و طرفداران پروپاقرص فوتبال مشتاقانه در پی این هستند که از تلویزیون‌های با کیفیت 4k و نمایشگرهای OLED برای لذت بردن هرچه بیشتر بهره ببرند.

اما از طرفی یکی از مشکلاتی که این تلویزیون‌ها دارند، انعکاس نور در این تلویزیون‌هاست. این انعکاس نور ممکن است در اثر نور طبیعی و یا نور چراغ خانه باشد. این انعکاس نور می‌تواند به شدت کیفیت تصویر را پایین آورده و لذت تماشای تلویزیون را به شدت کم کند. همچنین اگر آن را در کنار پنجره قرار داده باشید انعکاس نور در آن ممکن است چشم شما را اذیت کند.

بسیاری از تلویزیون‌هایی که امروزه تولید می‌شوند صفحه مات ندارند که انعکاس نور را کاهش دهد. بهمین خاطر تماشای تلویزیون بدون یک محافظ ممکن است چندان خوشایند نباشد.

 

کاهش بازتاب نور روی صفحه با استفاده از محافظ صفحه تلویزیون

استفاده از یک محافظ صفحه انتخاب مناسبی برای کاهش بازتاب نور و بهبود تصویر تلویزیون شماست. محافظ صفحه مات ضد نور بازتاب‌های روی صفحه را کم کرده و کیفیت تصویر را بالا می‌برد. با استفاده از این محافظ‌ها حرکت توپ در زمین بازی را هرچه شفاف‌تر و زنده‌تر دنبال کنید.

 

با صرف هزینه‌ای کم از صفحه تلویزیون گرانبهای خود محافظت کنید

تلویزیون منزل شما شاید یکی از گران‌ترین کالاهای منزل شما باشد. شما می‌توانید با استفاده از یک محافظ با هزینه کم از صرف هزینه‌های بیشتری که بخاطر آسیب دیدن صفحه تلویزیون شما در اثر گرد و غبار، ضربه توسط کودک یا حیوان خانگی و… جلوگیری کنید. سطح مقاوم و ضد خراش محافظ صفحه وروان علاوه بر بالا بردن عمر مفید تلویزیون شما، از کثیف شدن صفحه و به جا ماندن اثر لک و یا اثر انگشت روی صفحه جلوگیری می‌کند. همچنین گرد و غبار روی آن به راحتی با یک تکه پارچه تمیز می‌شود.

 

نصب آسان محافظ صفحه تلویزیون

بخاطر وجود گیره‌های محافظ صفحه به راحتی می‌توانید آن را روی تلویزیون قرار داده و از آن استفاده کنید. در این مطلب مطلب بطور کامل نصب آن را توضیح داده‌ایم که با انجام مراحل آن در کوتاهترین زمان آن را روی تلویزیون خود نصب کنید.

 

سازگار با انواع مدل‌ها

محافظ‌های وروان به انواع مدل‌ها قابل نصب هستند و می‌توانید آن را برای هر برند و سایز تلویزیونی که دارید استفاده کنید. در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام در این باره و یا میز تلویزیون چوبی و یا پایه دیواری تلویزیون با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت کنید. کارشناسان ما آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند.