11
آذر

تلویزیون هوشمند چیست و چرا نیاز به محافظت دارد

تلویزیون‌های هوشمند طیف وسیعی از ویژگی‌ها را ارائه می‌دهند. بسیاری از آنها قابلیت اتصال به اینترنت را دارند و به سیستم‌های آنلاین پخش ویدئو وصل می‌شوند. یک صفحه نمایش بزرگ که ویژگی‌های تقریبا نسبی یک کامپیوتر متوسط را دارد ترکیبی جذاب بوجود آورده که بسیاری کاربران را شیفته خود ساخته است.

 

تکنولوژی اشیا هوشمند سامسونگ و اینترنت اشیا

یکی از جذاب‌ترین پیشرفت‌های امسال در صنعت تلویزیون‌های پیشرفته، پلتفرم اشیاء هوشمند سامسونگ بود که گامی رو به جلو داشت. با استفاده از این تکنولوژی می‌توانید تلویزیون را به اشیائی که قابلیت اتصال به اینترنت دارند وصل کنید. اینترنت اشیا نامی کلی برای تمام چیزهایی است که به اینترنت وصل می‌شوند. بسیاری از دیوایس‌های پیشرفته به سنسور و کنترل‌کننده‌های دیجیتال مجهز شده‌اند بنابراین شما می‌توانید آنها را از راه دور نیز کنترل کنید. بطور مثال شما می‌توانید یک اپلیکیشن روی موبایل خود نصب کنید که می‌توانید قبل از ورود به خانه شوفاژ را روشن کنید. حتی ممکن است ایمیلی دریافت کنید که در آن درباره اقدامات مشکوکی در خانه شما هشدار می‌دهد. این گونه امکانات رنج وسیع‌تری از دستگاه‌ها را شامل می‌شود و توسعه‌دهندگان نرم‌افزارها هرروز در حال خلق کارکردهای جدیدی برای این محصولات می‌باشند.

پلتفرم اشیاء هوشمند سامسونگ به شما این امکان را می‌دهد که بیش از  ۲۰۰ دیوایس در اطراف خانه خود را کنترل کنید. با استفاده از یک تلویزیون هوشمند سامسونگ شما می‌توانید اعلانات مورد نیاز خود را دریافت کنید، وسیله یا چراغی را خاموش یا روشن کنید، به دوربین‌های مداربسته امنیتی خود دسترسی کامل داشته باشید و پیش‌فرض‌های زیادی را در آن تعیین کنید.

 

محافظت از چشم‌هایتان، محافظت از تلویزیون

اما با همه اینها گاهی تصویر نامطلوب در تلویزیون یا انعکاس نور در صفحه بسیاری را آزار می‌دهد. سطح براق و شفاف بسیاری از تلویزیون‌ها نور مصنوعی و یا طبیعی را انعکاس داده و تماشای تصویر اصلی تلویزیون را دشوار می‌کند. مخصوصا برای تلویزیون‌هایی که رو به پنجره و یا درب خروجی هستند.

 

این موضوع ممکن است مشکلی جدی برای ست تلویزیون خانه شما باشد. از آنجاکه بسیاری از تلویزیون‌ها از صفحه ال سی دی بهره می‌برند در طول زمان ممکن است این صفحات برای همیشه خراب شود و یا خراش بردارد. حتی ممکن است مایع زیر آن به بیرون نشت کند. شما هم ممکن است مانند بسیاری در پی یافتن راهی ساده برای حل این مشکل باشید. بطوریکه با یک تیر دو نشان را بزنید؛ هم از صفحه تلویزیون خود محافظت کنید و هم چشمانتان در برابر نور منعکس شده اذیت نشود.

 

محافظ صفحه تلویزیون باکیفیت

خوشبختانه برای این مسأله راه حلی بسیار ساده دارد. استفاده از محافظ صفحه تلویزیون به شما کمک می‌کند که هم انعکاس نور در صفحه را کاهش دهید و هم از تلویزیون خود در برابر ضربه و آسیب‌ها محافظت کنید. بنابراین با هزینه بسیار کم از متحمل شدن هزینه بالا برای جبران خسارت جلوگیری خواهید کرد. محافظ صفحات مات با کاهش اثر انعکاس به شما این امکان را می‌دهد که تلویزیون خود را هرجایی که دوست دارید قرار دهید و نگران افت کیفیت آن بخاطر نور طبیعی یا مصنوعی نباشید.

شما می‌توانید در  وروان کالا برای هر برند یا سایز تلویزیونی محافظ صفحه را تهیه کنید. نصب محافظ تلویزیون بسیار راحت است. تمامی مراحل مربوط به آن نیز در این مطلب توضیح داده شده است.

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.