06
آذر

پیش از تهیه و نصب پایه دیواری حتما این نکات را بدانید

همانطور که همیشه وروان کالا ایده‌های به‌روزی برای دکوراسیون منزل و میز تلویزیون و میز تلویزیون دیواری ارائه می‌دهد امروز نیز می‌خواهیم به شما چند نمونه طراحی مدرن برای پایه دیواری معرفی کنیم که به خانه شما جلوه‌ای لوکس و شیک می‌دهد.

ما در وروان ایده‌های متفاوت و جدیدی برای نصب تلویزیون در اتاق خواب، پذیرایی، دفتر کار و حتی حیاط خانه ارائه می‌دهیم که شما می‌توانید تمام آن‌ها را خودتان در خانه انجام دهید. نظرات شما به ما کمک می‌کند تا در بهبود ارائه خدمات خود به شما هرچه سریع‌تر پیش برویم.

 

 

این روزها نصب تلویزیون روی دیوار و میز تلویزیون دیواری بسیار محبوب هستند و بسیاری به دنبال طراحی خانه خود با استفاده از این ابزار هستند. اما رعایت اصول چینش و طراحی اتاق با پایه دیواری نکته مهمی‌ست که باید رعایت گردد. یکی از این نکات پنهان کردن سیم‌هایی است که از پشت تلویزیون آویزان می‌شود.

ما پیش از این راه‌های متفاوتی را برای انجام این کار معرفی کرده‌ایم که می‌توانید با استفاده از آن‌ها جلوه زیبایی به خانه خود ببخشید. همچنین استفاده از این راه‌ها و ابزارها با صرف کمترین هزینه برای شما قابل انجام خواهد بود.

شما نیز می‌توانید راهکارهایی که برای این مورد به کار برده‌اید را با ما و خوانندگان ما در میان بگذارید تا ما آنها را در وبسایت با دیگران به اشتراک بگذاریم.

درکل می‌توان گفت برای طراحی تلویزیون با پایه دیواری بهترین راه دیزاین مینیمال است. بهتر است به دور از هر شلوغی اتاق و ست تلویزیون خود را طراحی کنید. همچنین برای قرار دادن دستگاه‌هایی که می‌خواهید به تلویزیون وصل کنید از شلف دیواری تلویزیون استفاده کنید تا مجبور نباشید آن‌ها را روی زمین قرار دهید و یا فضا را با یکی میز اضافی اشغال کنید. می‌توانید همان راهی که برای پنهان کردن سیم‌های تلویزیون را به کار بردید را برای دستگاه‌های متصل به تلویزیون نیز به کار ببندید.

برای دریافت هرگونه مشاوره رایگان درباره انواع لوازم جانبی تلویزیون از جمله محافظ صفحه تلویزیون با ما تماس بگیرید.