18
آبان

چرا وزن تلویزیون هیچ محدودیتی برای نصب پایه دیواری ایجاد نمی‌کند

اخیرا در یک نظرسنجی که انجام دادیم متوجه شدیم یکی از مسائلی که افراد را از نصب تلویزیون روی دیوار به وسیله پایه دیواری بازمی‌دارد، وزن تلویزیون است. اما امروز می‌خواهیم این مسآله را روشن کنیم که چرا وزن تلویزیون به هیچ عنوان مانعی برای نصب تلویزیون روی دیوار نمی‌تواند باشد.
اگر چه تلویزیون بیشتر از پلاستیک ساخته شده اما در آن فلز و شیشه نیز به کار رفته است. اما در مقایسه با تلویزیون‌های نسل قدیم که لامپ تصویر داشتند بسیار سبک‌تر هستند.

 

دو نکته اساسی درباره وزن تلویزیون

دو نکته وجود دارد که باعث می‌شود وزن تلویزیون برای خریدار مهم باشد؛ یکی هزینه حمل بار و دیگر مسأله نصب آن روی دیوار است. معمولا هزینه حمل و نقل و راه‌اندازی تلویزیون رایگان است، بنابراین لازم نیست نگران آن باشید.
اما اگر می خواهید تلویزیون را روی دیوار نصب کنید و نگران وزن بالای آن هستید باید بگوییم که پایه دیواری بر پایه اصول فیزیکی ساخته شده و قادر به تحمل وزن تلویزیون متناسب با آن است. تمام پایه دیواری‌های وروان برای هر سایز و برندی که ساخته شده قادر به تحمل وزن آن بصورت کامل می‌باشد. ما برای سایزهای مختلف و برندهای متفاوت پایه دیواری ها را تست نموده و همواره بخوبی توانسته‌اند از پس تحمل وزن تلویزیون بربیایند.

 

نکته جالب دیگری که در آزمایش خود به آن برخوردیم این بود که:

اگر بطور مثال یک پایه دیواری برای تلویزیون ۵۰ اینچی مطلوب است این پایه می‌تواند تمام تلویزیون‌های این رنج از محصولات را ساپورت کند. مهم نیست تلویزیون شما پلاسما، ال ای دی و یا ال سی دی باشد این گونه پایه‌ها برای هرگونه تلویزیون از هر برندی (سامسونگ، ال جی و…) بهینه شده و قابل استفاده هستند. شما می‌توانید پایه دیواری خود را با مشاهده محصولات از فروشگاه وروان تهیه و یا در صورت نیاز به مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمائید.
بنابراین این حتم را به شما می‌دهیم که هنگام خرید تلویزیون و یا پایه دیواری به هیچ عنوان بابت وزن آن نگرانی نداشته باشید.