28
مهر

نکات کاربردی که دکوراسیون تلویزیون شما را متحول خواهد کرد

امروزه تلویزیون‌ها اکثرا به دیوار نصب شده‌اند، اما وقتی زمان تصمیم‌گیری برای نوع چینش دکوراسیون تلویزیون و نقطه مورد مناسب برای نصب آن می‌شود، انتخاب کمی سخت می‌گردد. در اینجا ما شما را با ۸ راه کاربردی فوق‌العاده آشنا می‌کنیم.

اطراف پایه دیواری خود را با قفسه و کمد پر کنید

پر کردن اطراف میز تلویزیون و یا پایه دیواری با شلف دیواری یا قفسه به شما این امکان را می‌دهد با یک تیر دو نشان بزنید. علاوه بر این که وسائل ارزشمند خود را در جای امن و خوبی قرار داده‌اید، می‌توانید تلویزیون خود را اطراف شلف‌ها و کمدهایی قرار داده‌اید که متناسب با فضای تلویزیون و خانه شما هستند پر کنید. اگرچه تلویزیون تنها قسمت جالب توجه دیوار بنظر می‌رسد، اما اگر در آن‌ها را باز کنید می‌بینید که درون آنها قفسه و شلف‌های زیادی وجود دارد که برای قرار دادن وسایلتان در آن عالی‌ست.

 

 

این‌گونه قفسه بندی اطراف تلویزیون فضای گوشه اتاق را پر می‌کند و بهترین محل برای قرار دادن سیستم و باند صوتی را فراهم می‌کند.

 

قفسه‌های مربعی شکل که تلویزیون را احاطه کرده است، رنگ‌ها را بسیار زیباتر جلوه می‌بخشد. این دکوراسیون برای خانه‌هایی که تمام دیوارهای آن سفید هستند بسیار مناسب است.

 

با قفسه‌هایی که در کناره‌ها هستند و کشوهای زیرین و شلف تلویزیون در طرفین این تلویزیون کاملا با محفظه و قفسه‌های اطراف آن پر شده است.

 

قفسه و شلف‌های دیوار نقطه‌ای مناسب در مرکز را برای تلویزیون تشکیل داده است.

 

قاب‌بندی در دکوراسیون تلویزیون

خلاقیت به خرج دادن در قاب‌بندی تلویزیون با استفاده از ابزاری  مناسب به شما کمک می‌کند که تلویزیون شما طوری به نظر برسد که واقعا به همان نقطه تعلق دارد. در این دیزاین شما تلویزیونی را میبینید که با پایه دیواری به دیوار نصب شده و با میله و کرکره‌های چوبی آن را احاطه کرده‌اند. همانطور که در تصویر میبینید برخی از این میله‌ها برای قاب‌بندی تلویزیون بریده شده و در اطراف تلویزیون چیده شده‌اند که تلویزیون را کاملا به چشم بیاورند و محل مناسبی برای قرار دادن سیستم صوتی ایجاد کنند.

 

دیوار سفید که نیمی از آن مشکی است و قسمت اصلی آن چوبی است برای در مرکز قرار دادن تلویزیون انتخابی بسیار مناسب است.

قرار دادن تلویزیون در یک قاب و تورفتگی با استفاده از پایه دیواری تلویزیون، به دیوار یکپارچگی می‌بخشد و یک قابی زیبا اطراف تلویزیون ایجاد می‌کند که به آن جلوه اثری هنری می‌بخشد. هنگامی که تلویزیون را در یک تورفتگی قرار می‌دهید اگر خاموش باشد کمتر جلب توجه می‌کند. بنابراین دیگر جزئیات خانه را بیشتر به چشم می‌آورد.