26
مهر

از کمبود فضا در محیط کاری رنج می‌برید؟ این راهکار مخصوص شماست

وقتی شما با فضای محدود خصوصا در دفتر کاری خود سروکار دارید، کافی‌ست کمی خلاقیت به خرج دهید تا بیشترین استفاده را از امکانات موجود ببرید. پایه دیواری مانیتور می‌تواند در این زمینه کمک بسیاری به شما کند. خصوصا اگر فضای کافی و لازم را در اختیار ندارید و نمی‌توانید آن میز بزرگی که همیشه دلتان می‌خواسته را در آن قرار دهید. اگر کمی نوآوری در آن به کار ببرید، می‌توانید برای این مشکلات فائق آیید و سیستم‌های خود را به خوبی در آن جای دهید.

تجربه نشان داده انتخاب میز می‌تواند کمی دشوار باشد. اگر از آن میزهای خیلی بزرگ استفاده کنید واضح است که فضای کافی برای قراردادن کامپیوتر، لپ‌تاپ، کاغذها، مدارک و… را داشته باشید. اما می‌تواند در عین حال شلختگی و درهم‌بودن را با خود به همراه داشته باشد و شما مجبورید هر روز تلّی از کاغذ را مرتب کنید. حتی در این صورت هم آخر هفته شاهد دسته دسته کاغذهایی خواهید بود که انگار از آسمان باریده‌اند. برای همین کار استفاده از پایه دیواری مانیتور را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا به کمک آن حداکثر استفاده را از میز مناسب خود داشته باشید و دیگر مجبور نباشید یک میز بزرگ را در یک اتاق کوچک جای دهید. برای استفاده و نصب پایه مانیتور چندین راهکار وجود دارد که در این مطلب چند مورد از آنها را بررسی خواهیم کرد.

 

فضای هدر رفته میز را با یک پایه دیواری مانیتور احیا کنید

مانیتور خود را روی دیوار نصب کنید. از آنجایی که بیشتر متداول است تلویزیون روی دیوار نصب گردد کمتر دیده شده مانیتور روی دیوار نصب باشد. این نوآوری خلاقانه می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای بهینه کردن فضاهای اداری باشد.

 

نصب کامل سیستم کامپیوتر روی پایه دیواری و شلف دیواری

برای این گونه میزها شما به چیز خیلی خارق‌العاده‌ای نیاز ندارید. با استفاده از یک پایه مانیتور و یک شلف دیواری می‌توانید این امکان را به سرعت و راحتی و صرف کمترین هزینه برای خود فراهم آورید. برای کامپیوترهای رومیزی به پایه دیواری مخصوص نیاز دارید. این ست میز و پایه دیواری مانیتور طراحی مینیمالی دارد و مناسب هرگونه محیط و فضای کوچک است.

 

 

میز کاری نئونی

اسم این طرح را از ای رو نئونی گذاشتیم که مانیتور شما در آن شبیه به تابلو نئونی می‌شود. با استفاده از این تکنیک شما می‌توانید مانیتور خود را روی دیوار نصب کرده و میز خود را جلوی آن بگذارید تا دیگر فضایی از میز شما را اشغال نکند. این دیزاین سبک مینیمال و شیک و مدرنی را دارد در عین حال که فضای بسیاری صرفه‌جویی می‌شود.

 

 

نصب پایه مانیتور در کارگاه‌های هنری

نصب مانیتور روی پایه دیواری حتما مختص طراحی‌های سبک مینیمال نیست. این اتاق کار هنری را ببینید که چطور از پایه دیواری مانیتور در کارگاه خود بهره برده و از فضای خود بیشترین استفاده ممکن را برده است.

 

 

شما نیز می‌توانید با هر نوع دکوراسیون و فضایی که در اختیار دارید جلوه‌ای نو و تازه به اتاق کار، دفتر و اداره خود بدهید. برای دریافت مشاوره رایگان در این مورد می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید. وروان کالا آماده پاسخگویی به سوالات شماست.