17
مهر

مزایا و انواع پایه دیواری برای اتاق خواب

شاید به تازگی تصمیم گرفته‌اید که برای اتاق خواب خود یک تلویزیون صفحه تخت کوچک و سبک تهیه کنید که خیلی هم به چشم نیاید. اما ممکن است نگران کمبود فضا باشید و یا در انتخاب محل مناسبی که دید شما را برای تماشای تلویزیون مسدود نکند سردرگم شده‌اید. نصب تلویزیون روی دیوار می‌تواند بصورت غافلگیرکننده‌ای جلوه خاصی به تلویزیون جدید شما بدهد و علاوه بر زاویه دید و فاصله مناسب از چشم ، آن را از آسیب به دور نگاه می‌دارد.

 

نصب سریع و آسان پایه دیواری

یک پایه دیواری استاندارد به هیچ‌گونه وسیله اضافه احتیاج ندارد. شما می‌توانید تلویزیون خود را در هر ارتفاعی که میخواهید قرار دهید تا از هر زاویه‌ی دلخواه امکان تماشای تلویزیون را داشته باشید. می‌توانید با هر نوع و سایز تلویزیونی که دارید پایه دیواری مناسب آن را تهیه کنید. همچین حالت موردنظر را بسته به استفاده خود می‌توانید ثابت، متحرک، چرخان و… انتخاب کنید.

 

گوشه‌ای امن برای پایه دیواری تلویزیون

برخلاف پایه دیواری‌هایی که روی دیوار صاف قرار می‌گیرند، قرار دادن پایه در گوشه می‌تواند، بیشترین بهره‌وری از فضای غیرقابل استفاده را برای شما فراهم آورد. پایه دیواری‌های هرمی مخصوصا برای این منظور طراحی و ساخته شده‌اند. اما شما می‌توانید از پایه دیواری‌های معمولی نیز با بست مناسب برای گوشه اتاق استفاده کنید. قبل از نصب پایه دیواری از همه زاویه‌ها آن را امتحان کنید تا مجبور نباشید برای داشتن بهترین دید از تلویزیون روی کمد بنشینید.

 

پایه دیواری سقفی

هیچ‌جای خالی روی دیوار برای شما باقی نمانده؟ سقف اتاق شما یکی از گزینه‌های عالی برای نصب براکت دیواری شماست. حتما لازم نیس آن را از سقف آویزان کنید، می‌توانید از نوع مخصوص آن برای سقف استفاده کنید.

 

چند ترفند برای دکوراسیون

اگر برای شما زیبایی و عالی بود در دکوراسیون اولین اولویت شماست می‌توانید در استفاده از پایه دیواری خلاقیت به خرج دهید. اگر خیلی اخل تماشای تلویزیون نیستید شما می‌توانید با استفاده از یک قاب چوبی و پایه دیواری تلویزیون خود را به یک اثر هنری تبدیل کنید. حتی می‌تواند آن را روی شومینه خود قرار دهید. همچنین می‌توانید یک تورفتگی در دیوار ایجاد نموده و با تبدیل آن به طاقچه تلویزیون خود را درون آن قرار  دهید.