03
مهر

کیفیتی ویژه از تلویزیون‌های صفحه بزرگ با حذف انعکاس نور

وقتی برندهایی چون سامسونگ، ال‌جی و سونی ایده‌های نوآورانه خود را خلق می‌کنند باقی فعالان این صنعت نیز سعی میکنند از قافله عقب نمانند. اما ناگفته نماند که در سال ۲۰۱۷ سال چنان چشمگیری از نظر نوآوری در این صنعت نبوده است. با توجه به این که معمولا پیشرفت و نوآوری در صنعت تلویزیون پشت پیشرفت‌های تکنولوژی در محصولاتی مانند گوشی‌های هوشمند و ست‌های واقعیت مجازی گم شده‌اند. بنابراین در تولیدکنندگان سعی بر آن داشتند تا بیشتر تمرکز خود را متوجه بالا بردن کیفیت صفحه، در عین بالا بردن سایز صفحه نمایشگر، کنند.

 

کیفیت تصویر 4k

تنها با در نظر گرفتن آمار فروش می‌توان دریافت که این روزها خانواده‌ها برای خرید تلویزیون خود هنوز تلویزیون‌های ۵۵ اینچی را به ۶۵ اینچی ترجیح می‌دهند. این نشان می‌دهد که تلویزیون‌های خیلی بزرگ آینده چندان درخشانی را به این زودی‌ها نخواهند داشت. افزایش آمار فروش در تلویزیون‌هایی که کیفیت تصویر 4k ارائه می‌کنند بیشتر از تلویزیون‌های با صفحه نمایش بزرگ دیده می‌شود. شما می‌توانید مطمئن باشید که این تکنولوژی روی همه دستگاه‌هایی که جدیدا قرار است وارد بازار شوند وجود خواهد داشت. تلویزیون‌های که تکنولوژی 4k ندارند کم کم از رده خارج خواهند شد.

 

دوران کیفیت HD به سر می‌رسد

کیفیت HDR به معنای ” وضوح تصویر بالا“ فناوری بود که در سال ۲۰۱۶ پا به صنعت تلویزیون گشود و از آن زمان از جمله ویژگی‌های ثابت تلویزیون‌هایی که وارد بازار می‌شدند بوده است. به سختی می‌توان تلویزیون عرضه جدیدی را پیدا کرد که از این ویژگی پشتیبانی نکند. اگرچه ممکن است این تکنولوژی در رده تلویزیون‌های قیمت پایین تجربه تماشای تصویر چندان فوق‌العاده‌ای را بدست ندهد ولی در صنعت تلویزیون به یک استاندارد تبدیل شده است.

 

محافظ صفحه نمایش

بخش مهمی از تجربه شما برای داشتن تصویری مناسب از تلویزیون خود با هر تکنولوژی ممکن است تحت تأثیر انعکاس نور چراغ و یا نور آفتاب بر روی صفحه نمایش قرار بگیرد. این نکته از این جهت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که امروز تولیدکنندگان تلویزیون برای پایین آوردن هزینه تمام شده از صفحه مات استفاده نمی‌کنند. وروان با ارائه محافظ صفحه نمایش راه حلی مناسب برای این مشکل ارائه داده است.

این محافظها اثر بازتاب نور روی صفحه را کم کرده و به شما این اجازه را می‌دهد تلویزیون خود را روی هر میز تلویزیون و پایه دیواری که می‌خواهید قرار دهید. حتی اگر میخواهید آن را در فضای باز قرار دهید، اگرچه این کار توصیه نمی‌شود اما در صورت لزوم می توانید از محافظ صفحه نمایش وروان استفاده کرده و علاوه بر پیشگیری از آسیب دیدن تلویزیون تصویری با کیفیت داشته باشید. با استفاده از محافظ تلویزیون می‌توانید صفحه ماتی که بیشتر تلویزیون‌ها از آن بی‌بهره هستند را با قیمتی پایین‌تر داشته باشید.

شما می‌توانید محافظ صفحه تلویزیون وروان را در کمتر از دو ساعت در منزل خود داشته باشید. محافظ صفحه تلویزیون وروان کالا برای تمام مدل‌ها و سایزهای تلویزیون موجود می‌باشد. کافی‌ست با ما تماس بگیرید.