23
شهریور

بهترین راه برای حفاظت از تلویزیون صفحه تخت چیست؟

امروزه تلویزیون‌های صفحه تخت همه جا محبوب و پرکاربرد هستند. تقریبا می‌توان گفت هرکسی تمایل دارد یکی از این نمایشگرها را در خانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب و یا در هر اتاق دیگری را داشته باشد. ولی این تلویزیون‌های فوق‌العاده می‌توانند مشکلاتی را نیز به همراه داشته باشند.

 

چرا برای تلویزیون‌های صفحه بزرگ باید حتما از محافظ استفاده کرد

اخیرا برخی از تولیدکنندگان تلویزیون استفاده از صفحه‌های ضد نور مات را برای کاستن از هزینه‌های تولید متوقف نموده‌اند. در نتیجه صفحه تلویزیون براق خواهد بود و نور را در خود بازتاب می‌دهد. شما نیز ممکن است پس از نصب و راه‌اندازی تلویزیون خود با این مشکل مواجه شوید.

 

نورپردازی اتاق: چراغ‌، لوستر و لامپ‌های داخل اتاق مخصوصا اگر در معرض انعکاس به سمت تلویزیون باشند باعث وجود نور و درخشندگی در صفحه تلویزیون می‌شوند.

پنجره‌ها: در طول روز و ساعاتی که آفتاب به داخل اتاق می‌تابد، انعکاس آن روی صفحه تلویزیون می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. می‌توانید از پرده‌های ضخیم و تیره استفاده کنید و اتاق خود را تاریک کنید تا بتوانید تلویزیون تماشا کنید و راه‌حل دیگری را برای کم کردن نور تابیده شده در صفحه پیدا کنید.

انعکاس: صفحات براق و درخشان تلویزیون‌ها می‌توانند می‌توانند حتی مثل آینه تصویر را انعکاس دهند که تماشای تلویزیون را دشوار می‌کند.

روشنایی: گاهی برای افراد دارای چشم‌های حساس شدت روشنایی نمایشگرهای HD برخی تلویزیون‌ها ممکن است آزاردهنده باشد. برخی حتی ممکن است مجبور شوند هنگام تماشای تلویزیون از عینک دودی استفاده کنند.

 

خوشبختانه راه حل ساده‌ای برای این مشکلات وجود دارد. محافظ صفحه نمایش وروان بهترین راه برای برطرف کردن این ایرادات است. محافظ صفحه نمایش وروان جلوه بسیار خوبی از تصویر و فیلمی که در حال تماشای آن هستید به نمایش می‌گذارد و نصب آن بسیار راحت است. قطعا بلافاصله پس از استفاده از آن تغییر را مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از محافظ صفحه تلویزیون نوع نمایش تلویزیون خود را با نورپردازی اتاق موردنظر خود هماهنگ کنید. هنگامی که در نورپردازی خاص مغازه تلویزیون را می‌بینید ممکن است با آن چیزی که در اتاق می‌بینید تفاوت داشته باشد. برای کسب بهترین در تجربه در تماشای تلویزیون بهتر است از یک محافظ صفحه تلویزیون ضد نور استفاده کنید. این محافظ‌ها رفلکس نور در صفحه تلویزیون که مزاحم تصویر می‌شوند را به مقدار زیادی کاهش می‌دهد. انعکاس نور چراغ و روشنایی‌های داخل اتاق به طرز محسوسی کاهش پیدا کرده‌اند و اثر تابش نور خورشید در صفحه تلویزیون به حداقل رسیده است. اکنون می‌توانید در هر کجای اتاق که خواستید تلویزیون خود را قرار دهید. چه پایه دیواری و چه میز تلویزیون.

 

شما می‌توانید از محافظ صفحه تلویزیون وروان برای هر برند و اندازه صفحه نمایش تلویزیونی که می‌خواهید استفاده کنید.

این محافظ صفحه‌ها برای مکان‌هایی که باید بهداشت در آن‌ها کاملا رعایت شود، مانند سالن غذاخوری، بیمارستان، محل‌هایی که کودکان بیشتر در آن تردد دارند بسیار مناسب است. زیرا گرد و خاک کمتری را به خود جذب می‌کند.

 

جشنواره تابستانی وروان

و اما وروان برای شما خبر خوبی دارد. ما برای همراهان گرامی خود هدیه ویژه‌ای را در جشنواره تابستانه در نظر گرفته‌ایم. اگر یکی از محصولات میز تلویزیون ما را خریداری نمایید یک محافظ صفحه تلویزیون متناسب با تلویزیون خود دریافت کنید. برای استفاده از این فرصت ویژه تنها تا پایان شهریورماه فرصت دارید.