19
شهریور

ایده‌های نوین و مدرن برای دکوراسیون پایه دیواری

پایه دیواری با ترکیب رنگ‌های سیاه و سفید

طراحی داخلی اتاق پذیرایی با رنگ‌های سیاه و سفید جلوه‌ای مدرن و امروزی به آن می‌بخشد. سینمای خانگی با تلویزیون صفحه تخت در برابر دیوار سفید کنتراست خوبی را ایجاد کرده و آن را به نقطه کانونی اتاق پذیرایی تبدیل کرده است.

 

 

دکوراسیون پایه دیواری سفید و نقره‌ای

مبلمان و میز سفیدرنگ روشنایی دلپذیری به اتاق می‌بخشد. پایه دیواری و قفسه‌های نقره‌ای رنگ ظرافت این دکوراسیون را دوچندان کرده است.

 

ایده‌ای نوین برای پایه دیواری

این پایه دیواری که شکلی بدیع و نو دارد از خاص‌ترین نمونه‌های پایه دیواری است. باکس‌ها و طبقات چوبی در کنار پایه دیواری تلویزیون صفحه تخت توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. دیوار خردلی رنگ در پس‌زمینه و ست مبلمان سفیدرنگ تضادی چشمگیر با پایه دیواری چوبی ایجاد نموده است.

 

پایه دیواری تلویزیون در اتاقی با تم قرمز رنگ

تم قرمز رنگ با دکوری شیک و مدرن آن را به نمونه‌ای منحصربه‌فرد تبدیل کرده است. پایه دیواری تلویزیون آن را به اتاقی عالی برای گذراندن و استفاده از آن برای سرگرمی و تفریح بدل کرده است.

 

سینمای خانگی با پایه دیواری

این اتاق دارای پکیج کاملی برای سینمای خانگی است. این پایه دیواری تلویزیون صفحه تخت با پس‌زمینه کرم رنگ کاملا مکمل دیوار سفید رنگ پشت است.

 

اتاق پذیرایی با پایه دیواری مدرن

این ایده برای دکوراسیون یک اتاق کاملا مدرن است. پایه دیواری مشکی رنگ براق و قفسه‌های جدا از هم و موازی به اتاق شما زیبایی و ظرافتی خاص می‌بخشد. پایه دیواری با رنگ سفید دیواری ترکیب شده و به تک رنگی اجزا روح خاصی بخشیده است.

 

پایه دیواری با قفسه و طاقچه‌ها در قسمت پایینی تلویزیون

این اتاق پذیرایی با کاغذ دیواری سفید و طرح‌دار کاملا کلاسیک جلوه می‌کند. اگر قفسه و طبقات خود را در پایین تلویزیون خود قرار دهید محل بسیار مناسبی برای دستگاه‌های پخش و تفریح و سرگرمی ایجاد میکند.

 

 

طراحی دکوراسیون برای پایه دیواری ممکن است کمی سخت بنظر برسد و گاهی واقعا همینطور است، خصوصا وقتی می‌خواهید دکوراسیون قابل قبولی برای اتاق پذیرایی خود داشته باشید. شما می‌توانید از ایده‌های این مطلب استفاده نموده و با مشاهده محصولات متنوع و فوق‌العاده وروان بهترین را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید برای بهره‌مندی از مشاوره عالی و تصمیم‌گیری بهتر، با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستیم.