17
شهریور

ایده‌های فوق‌العاده برای دکوراسیون تلویزیون مناسب برای هر سلیقه

کاغذ دیواری مشکی طرح دار پشت پایه دیواری

جدای از زیبایی چشمگیر آن، این کاغذ دیواری شیک نقطه مرکزی و کانونی بسیار خوبی را در اتاق نشیمن شما بوجود می‌آورد. میز چهارپایه سفید پای میز که دستگاه پخش روی آن قرار دارد تضاد و کنتراست خوبی را با دیوار ایجاد کرده است. استفاده از مبلمان سفید و مشکی هارمونی فوق‌العاده‌ای را پدید آورده است.

 

 

استفاده از طاقچه چوبی در قسمت فوقانی میز تلویزیون و یا پایه دیواری

این طراحی برای ست تلویزیون نمودی بسیار شیک و جذاب را در خانه شما ایجاد می‌کند. نکته جالب توجه در این طراحی باکس طاقچه بالای آن و قفسه‌های پایین آن است. تضاد و کنتراست ست با دیوار آن را به نقطه کانونی اتاق بدل کرده است.

 

 

پایه دیواری با پس‌زمینه چوبی

چوب بهترین متریال برای تجربه آکوستیک است. خصوصا اگر می‌خواهید تجربه فوق‌العاده‌ای از تلویزیون برای تماشای فیلم داشته باشید. برای این منظور بهترین انتخاب استفاده از پایه دیواری است. قاب فلزی شومینه که دقیقا زیر تلویزیون است حس دراماتیک و آرامش بخشی را به اتاق می‌بخشد.

 

 

پس‌زمینه شیشه‌ای برای پایه دیواری

این طراحی خاص و با دکوراسیون اطراف اتاق نشیمن ترکیب می‌شود. نورپردازی اطراف قاب شیشه‌ها تلویزیون را به نقطه مرکزی اتاق بدل میکند.

 

 

پایه دیواری سبز و لیمویی

این ایده یکی از جذاب‌ترین‌ها و با ترکیب رنگ عالی برای اتاق نشیمن است. رنگ‌های سبز و زرد جلوه زیبایی از رنگ را به نمایش می‌گذارند و اتاق نشیمن شما را به نقطه جذابی تبدیل می‌کند. کاناپه، چهارپایه و فرش سبزرنگ نمود زیبایی از مدرنیته را به نمایش می‌گذارد.

 

 

دکور پایه دیواری با رنگ‌های سفید و قرمز

این طراحی و دکوراسیون جلوه‌ای رنگارنگ و در عین حال ساده و مینیمال به اتاق پذیرایی می‌بخشد. قفسه‌های پلاستیکی سفید و قرمز دیوار تلویزیون که در برابر پس‌زمینه خاکستری تیره آن تضاد جذابی ایجاد می‌کند، دکوراسیون فوق‌العاده‌ای برای پایه دیواری در اتاق بوجود آورده است.

 


 

پایه دیواری با پس‌زمینه بنفش

این دکوراسیون مناسب افرادی است که حتی اگر از نظر سنی جوان نیستند در قلبشان احساس جوانی می‌کنند. پس زمینه بنفش‌رنگ با قفسه دیوار کوب سفید رنگی که زیر تلویزیون قرار داده شده، حس و حال جوانی به اتاق بخشیده است.