14
شهریور

با پایه دیواری دکوراسیون منزل خود را متحول کنید

تفریحات و سرگرمی تبدیل جزء جدانشدنی زندگی این روزهای ما شده است، آن‌قدر که ما بخش زیادی از هزینه و انرژی خود را صرف بهبود هر چه بیشتر آن می‌کنیم. درواقع می‌توان گفت این قسمت از خانه که به تفریحات و سرگرمی اختصاص می‌دهیم بیشترین جایی‌ست که در ان وقت می‌گذرانیم و بنابراین بیشترین توجه را به خود جذب می کند. معمولا این قسمت از خانه در اتاق نشیمن یا پذیرایی قرار دارد. تمام آنچه که نیاز دارید یک سیستم عالی پخش صوتی و تصویری است. حالا که تلویزیون‌های قدیمی که مثل جعبه و کارتون‌های بزرگ بودند، جای خود را به صفحه‌های تخت نمایشگر داده‌اند، بهتر است به جدیدترین ایده‌های دکوراسیون پایه دیواری در اتاق نشیمن نگاهی بیندازیم.

پایه دیواری غیرمتعارف، اما کلاسیک

قفسه‌های چوبی که با دیوار سیاه رنگ پشت آن تضاد ایجاد کرده حس قدیمی و آنتیک بود را القا می‌کند و با فضای مدرن کلی اتاق تناقض زیبایی ایجاد کرده است. تلفیق این پایه دیواری مدرن با سبک کلاسیک دیگر اجزا به اتاق نشیمن شما جذابیتی دوچندان می‌بخشد.

 

 

پایه دیواری کلاسیک ـ مدرن

این مدل مدرن و امروزی تلویزیون با پس‌زمینه مشکی رنگ روی آن تأکید بیشتری شده است. قفسه‌های چوبی و وسائل تزئینی کلاسیک اطراف سینمای خانگی به آن فضای کلاسیک ـ مدرن خوبی می‌دهد. این میز تلویزیون به اندازه کافی جادار است که تمام سیستم های صوتی و تصویری خود را در آن جا دهید تا برای شما و دیگر افرادی که از آن استفاده می‌کنند تجربه بی‌نظیری را فراهم آورد.

 

میز تلویزیون شیک چوبی

این طراحی شیک میز تلویزیون، از آن طراحی‌های‌ست که می‌توانید مهمانان خود را با آن تحت تأثیر قرار دهید. این میز تلویزیون چوبی پشت‌دار و میز چای خوری جلوی آن که با یک دست مبل خاکستری رنگ ست شده‌اند به فضای اتاق نشیمن شما حس و فضای خوشایندی می‌بخشد. نور محو و ملایمی که در کنار تلویزیون صفحه تخت بزرگ قرار داده شده محل بسیار دلنشینی برای تماشای فیلم بوجود آورده است.

 

 

میز تلویزیون مشکی و فرش قرمز رنگ

اگر خانه شما معمولا پر از مهمان است و می‌خواهید فضای گرمی را برای آنها فراهم کنید این طراحی مناسب شماست. میز تلویزیون مشکی رنگ و استفاده از یک فرش زیبای ایرانی قرمز رنگ با تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن، جذابیت و گرما به محیط شما می‌بخشد و یقینا هرکسی که وارد خانه شما شود عاشق آن خواهد شد.