10
شهریور

جدیدترین و مدرن‌ترین مدل‌های پایه دیواری و میز تلویزیون

نصب تلویزیون روی دیوار در کنار قفسه و باکس طبقاتی ایده‌ای بسیار خوب و مکمل دکور تلویزیون شماست. از این قفسه‌ها می‌تونید برای نگه‌داری کتاب‌ها، مجلات و وسایل دکوری خود استفاده کنید. این طراحی‌های مینیمال برای پذیرایی و اتاق‌های کوچک نیز مناسب هستند که می‌توانند فضای آزاد زیادی برای شما فراهم آورند.
با استفاده از یک مهتابی یا وسیله روشنایی می‌توانید تلویزیون را زیباتر جلوه دهید.

 

 

کارشناسان و متخصصان طراحی دکوراسیون مدرن بر این باورند که از پایه دیواری تلویزیون می‌توان به عنوان یک وسیله چوبی کاربردی استفاده کرد که می‌توانید به وسیله آن فضای زیادی برای قرار دادن وسایل خود پیدا کنید و جایگاه مناسبی برای تلویزیون خود داشته باشید. طاقچه بالایی تلویزیون محل مناسبی برای قرار دادن دکوری‌های شیشه‌ای، گلدان و مجسمه‌های کوچک است که نمای زیبایی در عین سادگی را بوجود می‌آورد.

 

 

یکی دیگر از ایده‌های خلاقانه که می‌توانید از آن استفاده کنید تبدیل کردن جایگاه قاب عکس به پایه دیواری تلویزیون است. تلفیق مدل کلاسیک و مدرن فضایی خاص را در اتاق پذیرایی شما بوجود می‌آورد. قفسه‌های بالا و زیر تلویزیون فضای مناسبی برای قرار دادن وسایل تزئینی کوچک در اختیارتان قرار می‌دهد ولی قسمت عمده این پایه دیواری شکلی جدید و بدیع دارد.

 

 

نوع دیگری از میز تلویزیون‌ها که برای طراحی‌های مینیمال مدرن عالی هستند را مشاهده می‌کنید: ساده و بدون جزئیات اضافی. این میز تلویزیون ها که فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند برای دیگر دستگاه‌ها نیز فضای مناسبی دارند. از آنجایی که میز تلویزیون ها از مواد مختلفی چون پلاستیک، فایبرگلاس یا فلز ساخته شده‌اند وروان کالا میز تلویزیون‌های باکیفیتی از جنس چوب به شما پیشنهاد می کند که برای این کاربردها کاملا مناسبند.

 

 

یکی از نمونه‌های متفاوت میز تلویزیون را در نمونه‌های زیر مشاهده می‌کنید که ایده میز تلویزیون و پایه دیواری را با هم تلفیق نموده و یک پایه فوق‌العاده بهینه برای فضای اتاق داشته باشید که قفسه‌ها به شما امکان قرار دادن هر چیزی را می‌دهند. این ایده برای خانه‌هایی با سقف بلند بسیار مناسب می‌باشد.