04
شهریور

بیش از ۴۰ طرح متنوع و عالی برای ست تلویزیون و پذیرایی – سری ۲

کاربرد میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی مدرن

یکی از ایده‌های فوق‌العاده برای قرار دادن تلویزیون در خانه را در تصویر زیر مشاهده میکنید. یک دیواری متحرک مینیمال که نه تنها تلویزیون را نگه داشته، بلکه آشپرخانه و نهارخوری را هم از هم جدا می‌کند.
از آنجا که هیچ قفسه و جزئیات دیگری ندارد، بنابراین مانعی برای نهارخوری و قسمت‌های در تقابل با آن ایجاد نمی‌کند.

 

 

این طراحی یکی از جدیدترین طراحی‌ها و ایده‌ها برای میز تلویزیون است. یک اتاق نشیمن که فضایی باز دارد و همچنین با جدا کردن این فضا از دیگر بخش‌های خانه فضای جذاب و دلپذیری را برای شومینه فراهم آورده است.
این طراحی کاملا در فضای هنری نشسته و آثار هنری را که در پس‌زمینه وجود دارد را به چشم می‌آورد.

 

 

یکی از بدیع‌ترین ایده‌ها برای قرار دادن تلویزیون در اتاق خواب، بدون آن که فضای اضافی را اشغال کند، قرار دادن آن بر روی یک پایه است. با استفاده از این شیوه دیگر نگران شلوغی سیم‌های سیستم خود نباشید، چراکه می‌توانید آنها را در پایه مخفی کنید. بدون آن که به چهره آن صدمه‌ای بزنید. این وسیله‌ها برای اشغال فضای کم و دکوراسیون‌های مینیمال بسیار مناسب هستند.

 

 

میز تلویزیون‌های پشت‌دار علاوه بر این‌که قاب زیبایی بوجود می‌اورند، می‌توانند فضای مناسبی برای دیگر وسایل الکترونیکی فراهم آورند.

یکی از این نمونه‌ها که ظاهر کلاسیکی هم دارند در عین مینی‌مال بودن، بخش پشتی بزرگی دارد از قسمت پایینی آن که بصورت خمیده است به عنوان قفسه استفاده می‌شود.
پنل چرخان میز این انعطاف‌پذیری فوق‌العاده‌ای به جایگاه تلویزیون شما می‌بخشد و قفسه‌های آن به اندازه کافی برای وسایل الکترونیکی و دیگر تجهیزات جا دارند.

 

 

این میز تلویزیون فقط یک دکوری ساده مستطیل شکل نیست؛ طراحی مدرن و موزاییک شکل آن که دو محفظه کشویی را در اختیار قرار می‌دهد که می‌توانید وسایل جانبی، الکترونیکی و مجله‌های خود را درون آن قرار دهید و فضای آزاد را بهتر نمایش دهید. بنابراین چنین فضای جذابی به متعلقات بیشتر احتیاجی ندارد و می‌تواند به تنهایی فضای شما را جذاب نشان دهد.