02
شهریور

بیش از ۴۰ طرح متنوع و عالی برای ست تلویزیون و پذیرایی – سری ۱

وقتی می‌خواهید اصول زیبایی‌شناسی را کاربردی کنید مجموعه‌های متنوع پایه دیواری و میز تلویزیون انتخاب‌های زیادی پیش روی شما می‌گذارند. بعضی از آنها در عین باریکی و ظرافت، فضای خالی دیوار شما را اشغال می‌کند و فضای زیادی هم در اختیارتان قرار می‌دهد. مواد سازنده آنها طیف مختلفی را شامل می‌شود؛ از تمام چوب گرفته تا پلاستیک و فایبرگلاس، و اشکال محتلف تا آنجا که تخیل و تصور انسان اجازه می‌دهد.

 

طراحی مدرن میز تلویزیون

قسمت تلویزیون و پذیرایی معمولا بزرگ هستند و فضای زیادی را اشغال می‌کنند اما در عوض فضای زیادی برای گذاشتن و قرار دادن اشیا در اختیارتان قرار می‌دهد. این‌ها نمونه‌هایی برای طراحی خانه هستند و کمک می‌کنند که یک نقطه مرکزی در اتاق اصلی ایجاد کنید و تمام فضای خالی اتاق را پر کنید. زیبایی ست میز تلویزیون در همین است، که شما لازم نیست دیوار خود را تبدیل به گالری کنید تا تلویزیون خود را زیبا جلوه دهید. بعض از آنها دارای کشو و یا قفسه هستند که می توانید با استفاده از آنها چیزهایی را که نمیخواهید در معرض دید باشند را پنهان کنید.

 

 

میز تلویزیون‌های چندکاره عالی هستند. ولی خیلی از آنها به اندازه محصولات وروان کارایی ندارند. چرا که می‌توان آنها را مطابق با هر سلیقه‌ای انتخاب نمود و از هر جای خانه به تلویزیون اشراف داشت.

از آنجایی که امروزه همه چیز باید در کمترین زمان ممکن در دسترس باشد، نمونه زیر شاید ایده مناسبی برای میز تلویزیون شما باشد.

 

 

ساخت یک گالری برای تلویزیون کار چندان راحتی نیست. این قفسه کتاب اطراف تلویزیون هم فضای زیادی را برای شما فراهم میاورد و هم یادآوردی می‌کند در میان تلویزیون تماشا کردنتان، کمی کتاب خواندن هم بد نیست.
نمونه زیر یکی از آن ست‌های سیستمی است که علاوه بر اشغال فضای کم، دکور دیوار را جذاب‌تر می‌نماید.

 

شما می‌توانید یکی از میز تلویزیون های وروان را انتخاب نموده و آن را در گوشه اتاق و یا سالن خود قرار دهید و با یک نورپردازی عالی از کف، فضای خود را وسیع‌تر، دلبازتر و خاص‌تر جلوه دهید.