25
مرداد

جدیدترین و مدرن‌ترین ایده‌های دکوراسیون میز تلویزیون

زمانی که پای تلویزیون صرف میکنید جزو خوش ترین اوقات شماست. اگر میخواهید روی مبل راحتی خود لم دهید و از تماشای برنامه موردعلاقه خود لذت ببرید مطمئناً لازم است که یک ست میز تلویزیون و یا پایه دیواری شیک و جذاب داشته باشید. ما در وروان کالا همواره به دنبال ارائه جدیدترین و متنوعترین محصولات و خدمات بودهایم. در این مطلب برای شما از جدیدترین ایدهها و تکنیکهای دکوراسیون گفتهایم به شما کمک میکند مناسبترین میز تلویزیون و یا پایه دیواری برای منزل خود را انتخاب نمایید.

میز تلویزیون فوق مدرن

اگر فضای محدودی دارید و اتاق پذیراییتان کوچک است این بدان معنی نیست که نمیتوانید طراحی و دکوراسیون جذاب و مدرنی برای میز تلویزیون و پایه دیواری خود داشته باشید. نمونه زیر گواه این ادعاست؛ زیبا نیست؟

نورپردازی میز تلویزیون و پایه دیواری

نظرتان درباره یک پایه دیواری، چند قفسه و یک وسیله روشناییزا چیست؟ در نمونه زیر شما یک راه حل فوقالعاده را میبینید. از طرفی به چراغ اضافه احتیاج ندارید و از طرف دیگر میتوانید در مواقعی که نمیخواهید چراغ را خاموش کنید تا از تماشای تلویزیون بیشتر لذت ببرید.

یکی از راهکارهای دیگر برای پایه دیواری تلویزیون شما تصویر زیر است. ایدهای بینظیر که کاملا اتمسفر خانه شما را تحت تأثیر قرار میدهد. این نمایشگر تلویزیون که دیوار و عناصر روشنایی را که پشت دیوار نصب شده را به هم پیوند میزند. فوقالعاده نیست؟

همچنین بهتر است اطراف پایه دیواری تلویزیون را با اشیا باارزشتان پر کنید. به طور کلی سعی کنید قفسههای اطراف تلویزیون خود را مانند عکس زیر با اشیا ناب و خاص پرکنید تا جلوه بیشتری داشته باشند.

برای هرچه بیشتر جذاب کردن و به چشم آوردن کنتراست سفیدی دیوار و رنگ مشکی میز تلویزیون میتوانید یک وسیله روشنایی و یک قفسه تزئینی قرار دهید.

زندگی در عصر مدرن که ممکنها بی نهایت هستند، باید نهایت استفاده را از امکانات موجود برد. درواقع میتوان گفت شما هرچه را که بخواهید میتوانید پیدا کنید. خصوصا خانه ایدهآل خود را میتوانید بسازید. تنوع فراوان محصولات وروان کالا به شما این امکان را میدهد تا دکوراسیون خانه خود را همانگونه که در ذهن دارید پیاده کنید. ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستیم.