30
تیر

دکوراسیون میز تلویزیون و پایه دیواری

با خریدن تلویزیون فلت شما و البته اتاق نشیمن خوشحال‌تر شدید. اگرچه ممکن است کمی مشکل داشته باشید زیرا دکوراسیون اطراف تلویزیون به تلویزیون نمی آید. مبلمان سر جایش به نظر نمی رسد، زیبایی دیوار از بین رفته است و کمدی که تلویزیون را روی آن گذاشته اید خیلی بزرگ است. این ها همه مشکلاتی هستند که برای طراحی دکوراسیون اطراف تلویزیون فلت با آن مواجه هستید. این مطلب را بخوانید تا بتوانید اتاقی زیبا طراحی کنید.

 

برنامه ریزی برای فضا

یکی از مزایای داشتن تلویزیون فلت دیدن آن از تمام زوایای اتاق است. اما این مزیت در هنگام چیدن مبلمان عیب به حساب می آید. در واقع نمی توانید هیچ مانعی جلوی دید تلویزیون قرار دهید. در زاویه ای بایستید که بتوانید تمام فضای اتاق را ببینید و برای وسایل بلند تصمیم گیری کنید. بهترین راه ایستادن جلوی تلویزیون و نگاه کردن به عقب اتاق است. در این صورت می فهمید چه چیزهایی جلوی دید است و فضا را اشغال کرده است.

دیوار را مرکز توجه قرار دهید

تلویزیون می تواند نقطه مرکزی و کانونی باشد. بیشتر افراد دوست دارند تلویزیون مرکز توجه باشد زیرا پول زیادی برای آن پرداخت کرده اند و می خواهند همه آن را ببینند. می توانید دیوار پشت تلویزیون را رنگ کنید. اگر نمی خواهید تلویزیون را در مرکز توجه قرار دهید می توانید آن را در کمدی در دار قرار دهید.

 

ارتفاع پایه دیواری و میز تلویزیون

با توجه به ارتفاعی که پایه دیواری تلویزیون را نصب می کنید می توانید اطراف آن را تزئین کنید. اگر تلویزیون را روی میز قرار می دهید می توانید دیوار پشت آن را طراحی یا رنگ کنید. اگر تلویزیون را روی دیوار نصب می کنید، تلویزیون با طرح های پشتش رقابت می کند و حواس شما را پرت می کند. برای اتاق های بزرگ، می توانید تلویزیون را روی دیوار نصب کنید. اما برای فضاهای کوچک استفاده از میز بهتر است.

 

استفاده از کارهای هنری

اگر ارتفاع دیوار بلند است می توانید نقاشی یا تابلوهای هنری بالای تلویزیون آویزان کنید. سعی کنید از طرح های ساده استفاده کنید تا جذاب تر باشد. کارهای هنری که محتوای فیزیکی دارد باعث می شود بیننده به آن ها توجه کند. برای دیوارهای کوتاه تر اما عریض تر، بهتر است از کارهای هنری کوچکتر استفاده کنید و آن ها را کنار تلویزیون قرار دهید. همچنین برای جذاب تر شدن دیوار می توانید چند دکور چوبی بر روی دیوار قرار دهید.

اگر بتوانید دکوراسیون را به درستی تغییر دهید تلویزیون فلت شما باعث زیبایی منزل می شود. پیش از خرید تلویزیون این نکات را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید اتاق های کوچک تر به تلویزیون های کوچک تر نیاز دارند. گاهی برخی افراد تلویزیون های خیلی بزرگی میخرند که باعث سردرد می شود همچنین فاصله بین بیننده و تلویزیون در این حالت به قدر کافی نیست. قرار دادن تلویزیون بالای شومینه باعث می شود حس کنید نیاز به تغییر دکوراسیون دارید. با تغییر دکوراسیون ورود تلویزیون را به منزل خود خوش آمدگویی کنید. درباره تجربیات خود در خصوص تغییر دکوراسیون اطراف تلویزیون فلت به ما بگویید. آیا سردرد می‌گیرید یا همه چیز خوب است؟ ما دوست داریم نظرات شما را بشنویم.