میز تلویزیون وروان
06
اردیبهشت

۱۰ نکته برای خودنمایی بیشتر میز تلویزیون در اتاق پذیرایی

میز تلویزیون زمانی بیشتر خودنمایی می کند که صحبت از دکوراسیون منزل به میان می آید و اتاق پذیرایی بیشتر از سایر قسمت های خانه اهمیت پیدا می کند زیرا هم صاحب خانه و هم مهمان بیشترین وقت خود را در اتاق پذیرایی می گذرانند.

در اتاق پذیرایی مهم ترین اثاثیه منزل میز تلویزیون است چون همه چیز حول محور آن چینده می شود و بیشتر از سایر لوازم جلب توجه می کند.

۱۰ نکته برای خودنمایی بیشتر میز تلویزیون در اتاق پذیرایی:

۱- رنگ متضاد میز با محیط : برای خودنمایی بیشتر می توانید رنگ میز تلویزیون خود را طوری انتخاب کنید که با رنگ سایر لوازم منزل به طور چشمگیری تفاوت داشته باشد. اگر رنگ میز با مبلمان, فرش, بوفه و سایر لوازم متفاوت باشد نگاه را به خود جلب می کند.

میز تلویزیون

۲- سبک متضاد میز با محیط : میز تلویزیون سبک های متفاوتی دارند. مدلهای مدرن و کلاسیک. در صورتی که محیط منزل سبک مدرن یا کلاسیک است شما می توانید با انتخاب مدلی متفاوت میز را چشمگیرتر کنید

میز تلویزیون

۳- چینش مبلمان در اطراف میز : برای مرکز توجه قرار دادن میز تلویزیون باید مبلمان را به صورت U شکل مقابل تلویزیون بچینید. باید توجه داشت که هنگام چینش توازن دو طرف بین لوازم کوچکتر با بزرگتر رعایت شود.

میز تلویزیون

۴-انتخاب دیوار خالی برای میز : یکی دیگر از نکات قابل توجه انتخاب فضایی که در اطراف میز تلویزیون هیچ وسیله ای به جز میز جلب توجه نکند.همچنین شما می توانید تلویزیون خود را توسط پایه دیواری به دیوار نصب کنید.

میز تلویزیون

۵- استفاده از دیوارپوش سنگی در دیوار پشت میز : دیوار پوش ها انواع مختلف و ابعاد مختلفی دارند. هرچه دیوارپوش ها کوچکتر باشند خودنمایی میز تلویزیون را بیشتر نمایان می کنند.

 

۶- ایجاد دیوار رنگی پشت میز : رنگ و طرح انتخابی برای پشت میز به انتخاب و سلیقه و روحیه شما بستگی دارد اما اگر مانند تصویر زیر بیش از حد شلوغ باشد تصویر مبهمی در ذهن ایجاد می کند و اشیا مجزا به چشم نمی آیند.

میز تلویزیون

۷- استفاده از تزئینات اطراف میز : بدین منظور باید چیدمان تزئینات به گونه ای باشند که در جهت تکمیل دکوراسیون پذیرایی و به طور دقیق تر همه مکمل میز شما باشند اما همچنان میز در مرکز توجه باشد.

میز تلویزیون

۸- انتخاب میز با ابعاد بزرگتر از تلویزیون : میز تلویزیون به گونه ای طراحی شده که کمی بزرگتر از تلویزیون باشد اما اگر ابعاد کمی فراتر از این رفته و دو برابر تلویزیون باشد از حالت یک میز ساده خارج شده و زیبایی بی نظیری پیدا می کند.

میز تلویزیون

۹-حذف لوازم اضافه اطراف میز : تعدادی از لوازم اطراف تلویزیون جز ملزومات به حساب می آیند مثل: گیرنده, دستگاه پلیر و سینما خانگی. منظور از لوازم اضافه لوازمی مثل سی دی, گلدان, کنترل و از این قبیل موارد است.

میز تلویزیون

۱۰-انتخاب و طراحی پانل چوبی پشت میز : ساخت پانل چوبی چندان هزینه ای ندارد اما تفاوتی که در دکوراسیون ایجاد می کند قابل توجه است.

میز تلویزیون

در پایان مشاوران وروان کالا  برای کمک در یک انتخاب بی نقص به شما آمادگی کامل دارند.