نگهداری تلویزیون
29
فروردین

۳ راه نگهداری تلویزیون دور از دسترس کودکان

نگهداری تلویزیون دور از دسترس کودک علاوه بر مخاطراتی که کودک را تهدید می کنند از ضررهای مالی احتمالی نیز جلوگیری می کند.

علت علاقه زیاد کودکان به تلویزیون به دلیل پخش تصاویر متحرک و صدایی است که در فضای ساکت و بی حرکت منزل توجه کودک را به خود جلب می کند.  کوذکان به جهت حس کنجکاوی و علاقه شدیدی که به یادگیری دارند بسیار تمایل دارند تلویزیون را لمس کرده و شناخت بیشتری نسبت به آن داشته باشند. توجه به چند نکته مهم در این رابطه مهم بنظرمی‌رسد.

میز تلویزیون

با استفاده از میز تلویزیون وروان چون اغلب کودکان تا سن دو سالگی نمی توانند با تسلط کامل راه بروند و با کمک اطرافیان و یا وسایل راهبرنده گام برداشتن را شروع میکنند و با توجه به طول و عرض و ارتفاعی که میز تلویزیون دارد دسترسی به تلویزیون را برای کودک غیر ممکن می سازد.

میز تلویزیون

پایه دیواری تلویزیون

با بالاتر رفتن سن کودک دلبند قد او هم رشد می کند و این دسترسی او که هنوز حس کنجکاوی خود را به قوت سابق دارد به تلویزیون راحت تر می کند.  قد کودکان تا سن ۲سالگی به طور میانگین ۸۰ سانت رشد می کند. با نصب دیواری تلویزیون وروان در ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتری از کف قرار می گیرد و بدین ترتیب هم کودک و هم تلویزیون در امان هستند.

نصب دیواری تلویزیون

محافظ صفحه تلویزیون

کودکان حتی زمانی که کمی بزرگتر هم می شوند بازیگوشی خود را حفظ می کنند و هنگام بازی یا پرت کردن اشیاء امکان آسیب به تلویزیون را چندین برابر می کنند. محافظ صفحه وروان ضربه گیری است که نه تنها برای کودک خطری ندارد حتی اسباب بازی های کودک هم نمی تواند به آن آسیبی بزند.

محافظ صفحه تلویزیون